FOR MODEL & CREATIVE , veletrh modelářské a kreativní tvorby


Přípravy veletrhu, který se bude konat ve dnech 6. – 9.10. 2022 v PVA Expo Praha, jsou v plném proudu.

Staňte se součástí 1. ročníku veletrhu zaměřeného na modelářství a kreativní techniky, pro všechny, kteří rádi tvoří.

Projekt cílí na modeláře, hobby nadšence i všechny, kteří si jen rádi hrají s rukama. Po dočasném odklonu od ručních aktivit kvůli rapidnímu rozvoji technologií se nadšení z výroby vlastníma rukama vrací. Modelařina a hobby se zároveň rapidně rozrostly mimo obzory plastových vláčků a nákladních aut. Dnešní model hobby zahrnuje vše od vytváření scenérií z historických válek, přes tzv. wargaming, kde se k plnohodnotné stolní hře využívají vojenské modely (skutečné i fantaskní); až po origami a různé systémy „DIY“, při kterých se člověk učí z domácích materiálů vyrábět dekorace pro domov. Akce si klade za cíl poskytnout sortiment pro všechny tyto aktivity, přinést je blíže českým zákazníkům (ať už nadšencům, tak nováčkům) a poskytnout platformu pro výrobce a dodavatele pro prezentaci produktů a náčiní pro všechny věkové skupiny, pracující s širokou paletou materiálů.

 

Veletrh FOR MODEL nabídne přehlídku sortimentu pro modelářství, novinky a trendy z oboru,  prezentace oborových firem nebo novinky z oblasti 3D tisku.

Na veletrhu Creative máte možnost představit nabídku potřeb pro kreativní tvorbu. Nabídku potřeb z oblasti textilní tvorby, modelování, výrobu šperků a módních doplňků. Potřeby pro výrobu keramiky, pro práci se sklem a kovem.  Ucelenou nabídku výtvarných potřeb. Zařazena je sekce pro výrobu svíček, mýdel nebo přírodní kosmetiky, sekce pro ty, kteří se zabývají výrobou sezónních dekorací.